Witam! Skoro już chcesz się dowiedzieć kim jestem, to mi bardzo miło, Kamil 🙂

Krótko mówiąc lubię programować i przyglądać się różnym rozwiązaniom głównie w ASP.NET Core. Do tego staram się czasami spisać to co robię i opublikować to na tym blogu, żeby ktoś inny miał łatwiej. Szczególnie zwracając uwagę na to by próg wejścia był niski, a zysk jak największy.

Try to learn something about everything and everything about something.

Thomas Huxley

Prywatnie poza programowaniem jestem entuzjastą sportu – szczególnie trójboju siłowego oraz innych sportów siłowych. Planuję w końcu wystartować na zawodach, jednak póki co nie było okazji.

Odbyłem nawet kilka szkoleń m.in „Podstawy Trójboju” od chłopków z Podsztangą.pl ?, „Warsztaty z przysiadu” u Sebastiana Kota ? oraz coś z dietetyki od ekipy z Dietetyki #NieNaŻarty.

Skrócony życiorys

2008 r. – Technikum „Kwiatek” w Dębicy, specjalizacja informatyka – wtedy jeszcze myślałem że będę się zajmować sieciami ?Mimo to, to tutaj zaczęła się moja przygoda z Pascalem, C++ i trochę javy nawet się wkradło!

2012 r. – Związałem się z mundurem i Wojskową Akademią Techniczną, gdzie studiowałem informatykę na Wydziale Cybernetyki (WCY), tu już wiedziałem że I ❤ .NET. Zaczynając od WPF, by następnie po obronieniu inżyniera i magistra ruszyć do Weba!

Stal ostrzy stal. A jeśli zadajesz się z kulawymi, to sam zaczniesz utykać

Louie SIMMONS

2017 r. – nadal w mundurze, jednak już z wymarzonymi gwiazdkami oficerskimi. Początek pracy w Narodowym Centrum Kryptologii (później nazwanym Narodowym Centrum Bezpieczeństwa Cyberprzestrzeni). Tu już praca w ASP.NET Core, ale przede wszystkim poznanie wielu ambitnych i wspaniałych specjalistów – a w szczególności ludzi.

2020 r. – Zaczynam z blogiem i zobaczymy co dalej!